Czech P.R.

Czech P. R., s. r. o.
Národní 17
110 00 Praha 1
Telefon: +420 224 210 206
Fax: +420 224 210 615
czechpr@czechpr.cz

  • česky
  • english
Praha

ECCO

ECCO je síť nezávislých agentur poskytujících služby public relations a marketingové komunikační poradenství. Založena byla v roce 1989 a pracuje v ní 35 agentur ve 30 zemích v Evropě, USA, Asii a Africe. Centrála sítě sídlí v Londýně. ECCO reprezentují agentury například v Belgii, Číně, České republice, Dánsku, Egyptě, Finsku, Francii, Itálii, Indii, Japonsku, Jihoafrické republice, Nizozemí, Německu, Maďarsku, Norsku, Polsku, Portugalsku, Rakousku, Španělsku, Švédsku, Švýcarsku, Velké Británii a USA. Členské agentury sítě ECCO jsou vlastněné a řízené majiteli s bohatými zkušenostmi v oblasti komunikace.

Žebříček časopisu PR Week řadí síť ECCO na 4. místo v Evropě s overall income fee více než 28 mil. EUR v roce 2005 a s potenciálem více než 400 konzultantů.

Svou filozofii ECCO staví na vytvoření a implementaci komunikační strategie založené na důkladné znalosti místních podmínek jednotlivých trhů.

Mezi klienty ECCO patří ACR, BenQ, Crafts & Hobbies Association, MEGA, Cartoon Network, Coca Cola, Deutsche Telekom, IBM, Marconi, Nokia, Regus, Samsung, Sanitec, Sony Computer Entertainment, Toshiba, Visa International, Xerox.

Další informace na www.ecco-network.com

Tisková zpráva - vstup Czech P.R. do sítě ECCO

Stáhněte si manuál Integrating Social Media in Communications připravený sítí ECCO

(c) 2008 Czech P.R., s.r.o. XHTML Valid | CSS valid